Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 22 червня 2018 07:37

У Франківську нагородили лісівників-атовців

21 червня у залі засідань Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства нагородили лісівників-атовців.

Нагрудним знаком «Почесна відзнака Командувача військ оперативного командування «Захід» з нагоди Дня Збройних Сил України відзначили майстра лісу Пасічнянського лісництва ДП «Надвірнянське лісове господарство» Володимира Михайлюка та лісоруба Рахинського лісництва ДП «Болехівське лісове господарство» Івана Білянського.

Останнього призвали на військову службу у 2014 році до Національної гвардії України. Тримав оборону у Дебальцеве, пізніше воював поблизу Луганська та Донецька, з жовтня 2014 року переведений у Слов’янськ для охорони штабу «Національної гвардії». З 2016 року по сьогодні працює лісорубом у Рахинському лісництві ДП «Болехівське лісове господарство».

«Зараз для мене головне – це берегти народне багатство лісу. Я тим живу, батько був лісником, мене по його смерті покликали майстром лісу, у нас ціла династія. На схід я пішов в 2014 році – добровільно пішов, перше за все за державу, друге за наших хлопців, які воюють там. Нагороди для мене не на першому місці, головне, щоб в державі була злагода. Медалі – це медалі», – розповідає Іван Білянський «Галці».

Володимир Михайлюк у період мобілізації пішов добровольцем та з 2014 по 2015 рр. брав участь в АТО у Донецькій та Луганській областях. Визволяв Дебальцеве, де потрапив в оточення.

«Люди думають – мене це не дістане, мені все одно. Не потрібно чекати, коли війна прийде сюди, а там на сході вже не лишиться нічого», – говорить Володимир.

Загалом в АТО брало участь 37 працівників державних підприємств Івано-Франківського управління. На щастя, ніхто не загинув, усі повернулися додому.

Вручав нагороди Андрій Рисюк, старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід».

«Також сьогодні ми хочемо відзначити волонтерів, які допомагають нам в скрутні часи. Вони діють за покликом серця, я дію за наказом. Один в полі не воїн. Коли ти там – ти розумієш наскільки важлива підтримка», – говорить він.

Інтернет-видання «Галка»

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg