Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Неділя, 18 квітня 2021 20:26

На Коломийщині гасили пожежу

Щорічно лісові пожежі завдають непоправних збитків природі та державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. У вихідні й святкові дні ліс відвідує чимала кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню.

За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, що доглядалися десятиліттями, а про збитки годі й казати – лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки.

Для запобігання лісовим пожежам у Коломийському лісгоспі створено 2 пожежних модулі на базі автомобіля УАЗ ємкістю 1м3 з мотопомпою та причіпний пожежний модуль з бочкою ємкістю 3м3 та мотопомпою, пожежного автомобіля на базі ГАЗ-66.

19 квітня в урочищі «Діброва», ДП «Коломийський лісгосп» квартал 50, виділ 4, згідно із затвердженим планом взаємодії, відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації лісової пожежі.

Лісівники та рятувальники відпрацювали взаємодію між пожежно-рятувальними пiдроздiлами гарнiзону, добровільними дружинами, створеними на базі с. Сопів, медиками та поліцією при пожежі. Перевiряли оперативну готовність особового складу й пожежно-рятувальної техніки та працівників лісового господарства до дій у випадку виникнення пожежі у лісових масивах.

При гасінні задіяли 22 працівника лісової охорони Коломийського лісгоспу, 12 працівників Коломийського МРВУ ДСНС, 6 осіб Сопівської добровільної пожежної дружини, 4 нацгвардійця; 3 медика.

Тактико-спеціальні навчання з гасіння лісових пожеж також провели в Чернелицькому лісництві та Заболотівському.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg