Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників лісового господарства


Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників лісового господарства утворена на першому організаційному засіданні в липні 1996 року.
До складу обласної організації профспілки працівників лісового господарства на момент утворення входило 16 первинних профспілкових організацій державних лісогосподарських підприємств та 4 інші організації лісового господарства, загальна чисельність членів профспілки – 5654 чол. Голови профкомів цих членських організацій делеговані до складу керівного органу – обласної ради голів профкомів підприємств лісового господарства.
Обласна організація профспілки входить до складу професійної спілки працівників лісового господарства України, діє відповідно до Конституції України , Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», інших законодавчих актів України, Статуту професійної спілки працівників лісового господарства України з дотриманням принципів і норм міжнародного права та профспілкового руху, є добровільною, неприбутковою, самостійною громадською організацією, яка об'єднує працівників підприємств і організацій лісового господарства, інших підприємств, які підтримують Статут профспілки.
Обласна профспілка лісового господарства входить до складу Ради профспілок Івано-Франківської області.
Первинні профспілкові організації є на всіх підприємствах Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, зокрема державні підприємства: Болехівське, Брошнівське, Верховинське, Вигодське, Ворохтянське, Делятинське, Гринявське, Івано-Франківське, Калуське, Коломийське, Кутське, Надвірнянське, Осмолодське, Рогатинське, Солотвинське лісові господарства,
Галицький національний природний парк,
Український науково-дослідний інститут гірського лісівництва ім. П.С. Пастернака,
Державне підприємство «Івано-Франківський лісовий селекційно-насіннєвий центр»,
Державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Івано-Франківськлісозахист»,
облуправління лісового господарства.
На обліку в обласній профорганізації перебуває 2808 членів профспілки.
Голова Івано-Франківської обласної організації профспілки – Хомишин Ігор Михайлович.
Адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 31/к.224, тел. (0342)55-64-60.ПРОФСПІЛКОВА РОБОТА:
Основною метою діяльності і завданням обласної ради галузевої профспілки разом із первинними профспілковими організаціями є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, а також з іншими об'єднаннями громадян, забезпечення правових гарантій діяльності, здійснення громадського контролю за станом охорони праці, підвищення рівня культурно-спортивного і медичного обслуговування, оздоровлення членів профспілки, виконання умов галузевої угоди та колективних договорів.Одним з головних завдань профспілкових організацій щодо захисту робітників, - є питання охорони праці. Адже більшість професій нашої галузі віднесені до переліку робіт з підвищеною небезпекою. Тому належний оперативний контроль за станом охорони праці у виробничих підрозділах є першочерговим у роботі профкомів спільно з адміністрацією підприємств. Особлива увага на підприємствах приділяється забезпеченню робітників спецодягом та взуттям, засобами індивідуального захисту. Не менш важливою ділянкою роботи профспілки є профілактика захворюваності та оздоровлення працюючих галузі. За рахунок власних коштів профспілки та підприємств і частково за рахунок коштів фонду соціального страхування щорічно оздоровлюється біля ста працівників галузі та членів їхніх сімей.У 2015 році на засіданнях президії і ради голів профкомів обласної організації профспілки були розглянуті наступні питання:Про підведення підсумків виконання колективних договорів підприємствами за 2015 рік та заключення колективних договорів підприємствами на 2016 рік.
Про виплати грошових допомог на лікування і оздоровлення працівників галузі та ін. громадян згідно звернень.
Про оздоровлення дітей працівників галузі.
Про проведення змагання лісорубів і нагородження переможців.
Про проведення професійного свята і визначення переможців у номінаціях.
Про нагородження профспілкового активу.
Про результати адміністративно-громадського контролю ІУ ступеня з питань охорони праці на лісогосподарських підприємствах області.
Про хід підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період.
Про поточний момент і завдання профспілки щодо забезпечення соціально-правового захисту членів профспілки, виконання статутних вимог, посилення мотивації профспілкового членства в умовах економічної кризи.
Про підготовку до протестних акцій проти презентованої Держлісагентством України Концепції реформування лісового господарства та ризики соціального характеру для трудових колективів області та галузі, викликані її впровадженням.
Про надання допомоги учасникам АТО, працівникам, які були травмовані на виробництві.Обласна профспілка надає первинним організаціям профспілки методичну, правову і безповоротну матеріальну допомогу.
Постійно надається допомога членським організаціям і окремим членам профспілки шляхом консультацій, розгляду звернень і скарг з питань гарантій і компенсацій, переведень на іншу роботу, робочого часу і часу відпочинку, праці жінок і неповнолітніх, проводяться перевірки, в тому числі за участю спеціалістів управління праці.Обласна профспілка співпрацює з крайовою радою спортивного товариства “Україна” і спортивним товариством “Колос”. Команди колективів лісового господарства представляли галузь на щорічних літніх і зимових Галицьких іграх, на призи газети “Єдність”. Команда обласної організації профспілки є постійною учасницею галузевої спартакіади в рамках Всеукраїнських сільських спортивних ігор. Обласною радою голів профкомів проводиться фінансова підтримка працюючих та профспілкового активу. Щорічно з нагоди державних та народних свят надається матеріальна допомога працівникам і пенсіонерам-ветеранам праці галузі. Надається фінансова допомога на благодійні акції, зокрема, потерпілим від аварій і стихійних лих. Профспілкові організації беруть участь у частковому фінансуванні краєзнавчих та патріотичних видань. Надається цільова матеріальна допомога для часткової оплати при проведенні складних і дорогих хірургічних операцій та лікування. Проводились цільові перечислення профкомам для надання матеріальних допомог на місцях, дотації малочисельним профспілковим організаціям тощо.
Постійно надається допомога дитячим будинкам та окремим школам-інтернатам області. Для дітей цих закладів закуплено і передано телевізори, оргтехніку, музичні центри, спорт-інвентар, канцелярські товари, солодощі.
Профспілкові організації разом із адміністрацією підприємств постійно надають допомогу учасникам АТО, працівникам, які були травмовані на виробництві.Радою голів профкомів проводились навчання профактиву за участю працівників обласного управління лісового та мисливського господарства, Ради профспілок області, дирекції обласного відділення фонду соцстраху, фінансових служб, спеціалістів з охорони праці. Крім цього, були проведені тематичні навчання з питань охорони праці, діловодства, оргроботи та інші. Серед голів профкомів 10 жінок і 10 мужчин,
16 голів профкомів мають вищу освіт

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg