Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 27 вересня 2022 07:56

У держлісфонді Брошнівського лісгоспу нове рекреаційне місце

 

У мальовничому місці Карпат, поблизу гірської річки Чечва, на в'їзді в село Суходіл, лісівники Брошнівського лісгоспу облаштували нове місце відпочинку «Синій вир».

«Альтанки, мангал, місця для вогню, лісові меблі, дитячий майданчик, смітники, вбиральня, місця для наметів та стоянка для авто, здається, ми врахували побажання відпочивальників будь-якого віку», – розповідає Микола Шиян, лісничий Суходільського лісництва, який став ініціатором створення рекреаційного місця.

«На часі грибний сезон, багато людей відвідують ліс, тому задля безпечного відпочинку, ми облаштували цю зону рекреації. Відомо, що значна кількість лісових пожеж стається саме через необережне поводження з вогнем, щоб запобігти цьому, працівники нашого підприємства облаштовують спеціалізовані місця відпочинку, – додає Андрій Станкевич, директор Брошнівського лісгоспу. – З початку війни ліс для багатьох став ще й місцем психологічної реабілітації, відновлення. Тому створення таких місць відпочинку на лоні природи не є зайвим».

Рекреаційні зони «Конвалія», «Батин» (Рожнятівське лісництво), «Дубки», «Бучки» (Дубівське лісництво), «Полянка» (Ілемнянське лісництво) добре знані у колах мандрівників, полюбляють їх і місцеві жителі.

Загалом, у держлісфонді Франківщини лісівники облаштували близько 140 місць відпочинку.

рб1

бр2

бр3

бр4

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg