Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 14 вересня 2022 10:48

Мобільні та швидкі: лісівники придбали для військових багі

 

Лісівники держлісгоспів Франківщини продовжують допомагати ЗСУ. Цього разу військові 68 єгерської бригади отримають 3 спеціальні мобільні транспортні засоби. Один з них придбали лісівники Осмолодського лісгоспу.

«Бригада, у якій служать 25 лісівників наших держпідприємств, потребувала авто високої прохідності, для їзди по бездоріжжю. Порадившись з командиром, свій вибір ми зупинили на багі. Це легкий, мобільний та швидкий транспортний засіб, що добре зарекомендував себе у військово-польових умовах. Вартість авто також досить прийнятна – 200 тисяч гривень», – розповідає Сергій Кокоць, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства.

Олексій Фрик, директор Осмолодського лісгоспу додає, що швидкі та маневрові багі дають змогу успішно проводити розвідку та оперативно завдавати ударів по супротивнику.

«Багі збирають з різних запчастин автомобілів ВАЗ. Завдяки цьому транспорт є простим в ремонті та обслуговуванні. Автомобіль може перевозити від двох осіб, крім того є можливість розмістити зброю та боєприпаси», – каже Олексій Фрик.

Для Осмолодського лісгоспу це вже восьмий автомобіль, який працівники придбали для ЗСУ. Загалом, лісогосподарське підприємство у цьому році на потреби військових передало допомоги на 5 мільйонів гривень.

б1

б2

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg