Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 22 листопада 2021 09:38

На Прикарпатті лісівники реалізували екоініціативу благодійного фонду «АТБ»

1

30-ліття Незалежності України національна мережа «АТБ-Маркет» вирішила відзначити по-особливому, а саме: підтримати програму Президента України «Зелена країна». З нагоди цього компанія звернулися в Держлісагентство з ініціативою профінансувати заліснення 30 гектарів лісу по країні. Проте у процесі реалізації програми площа збільшилася. На сьогодні за сприяння національної мережі «АТБ-Маркет» 30 гектарів заліснено тільки на Івано-Франківщині, 15 гектарів – у Запорізькій, Луганській та Миколаївській областях.

«Наша ініціатива отримала активний відгук керівників лісових господарств та повне сприяння з їхнього боку. Ми так захопилися цим проектом, що замість анонсованих до 30-річного ювілею України 30 гектарів лісів висадили аж 45!» – зауважив генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

На Прикарпатті реалізація екопрограми відбулася у Солотвинському, Рогатинському, Коломийському, Кутському, Гринявському та Івано-Франківському лісовому селекційно-насінневому центрі.

Для інспектування заліснення на Франківщину прибули представники національної мережі «АТБ» Олег Тісінський та Павло Удалов. Гості побували на найбільш доступних лісових ділянках лісових господарств, де відбулося створення лісових культур у рамках акції «Наша країна – зелена Україна».

«Для реалізації цього проекту Благодійний фонд «АТБ» закупив 180 тисяч саджанців та сіянців. У рамках цієї екоініціативи протягом листопада у чотирьох областях України створено ділянки нових лісових насаджень. Миколаївська, Запорізька та підконтрольна Україні частина Луганської області отримали 15 га лісів кожна, де висаджено понад 33 тисячі, 24 тисячі та майже 23 тисячі саджанців молодих дерев відповідно. На Прикарпатті висаджено 112 100 лісових культур, – зазначив Олег Тісінський. – Враховуючи, що бізнес компанії «АТБ» соціально відповідальний, ми розуміємо, що такого плану інвестиції – це інвестиції в майбутнє нашої держави. Тому ми з честю та гордістю долучилися до цього проекту».

0

2

3

4

5

6

7

8

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg