Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 25 жовтня 2021 12:13

Озеленення планети розпочинається з озеленення міст

Олег Ярошик, виконувач обов’язків начальника Івано-Франківського ОУЛМГ, взяв участь в екоініціативі «Озеленення Планети». Спільно з міським головою Івано-Франківська Романом Марцінківим, начальником управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА Андрієм Пліхтяком, заступником міського голови Петром Шкутяком, а також власниками та представниками середнього і великого бізнесу біля комунального підприємства «Центр освітніх інновацій» учасники висадили алею дерев.

Руслан Марцінків зазначив, що природу потрібно берегти, оскільки люди користуються її багатствами. «Кажуть, що це дерево стане символом того, що ми думаємо про підростаюче покоління, а тому ми повинні відновлювати екосистему. У нашому місті ми докладаємо зусиль, щоб дерев ставало більше. І спільно з лісовим господарством спробуємо наступного року дати можливість мешканцям посадити дерева», – розповів міський голова.

Олег Ярошик повідомив, що на разі на Прикарпатті триває осіння лісокультурна кампанія. «Ми раді, що до лісівників долучається все більша кількість свідомих громадян. Зараз триває у рамках програми президента «Зелена країна» лісівнича акція «Створюємо ліси разом», тогоріч з метою озеленення до нас долучилися організатори «Озеленення планети». Всі ми активно висаджуємо ліси на Прикарпатті. На сьогодні вже створено лісових культур на площі понад 200 гектарів, а це більше 800 тисяч дерев. Лісівникам протягом жовтня-листопада залишається заліснити ще 70-80 гектарів. Після створення, лісові культури протягом 5 років потребуватимуть щорічного догляду.

Висаджуємо ліси для нащадків – і це не просто слова, а реальність, бо результати роботи лісівників люди зможуть оцінити через 20-50, а то й 80 років».

Нагадаємо, організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.

1

2

3

4

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg