Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 12 жовтня 2021 13:38

Алея добросусідства

а1

У Людвиківському лісництві Вигодського лісгоспу з’явилася «Алея добросусідства». Її заклали лісівники Долинщини спільно з колегами із Словаччини та Закарпаття в рамках акції «Створюємо ліси разом» програми президента «Зелена країна».

До висадки долучились селищний голова Вигодської ОТГ Микола Мацалак, секретар ради Світлана Жаб’як, голова ГО «ФОРЗА» Леся Лойко, перший заступник начальника Івано-Франківського ОУЛМГ Роман Олійник, заступник начальника управління Андрій Шпундра, т.в.о.директора Вигодського лісгоспу Ігор Лазорко, лісівники Вигодського та Ужгородського лісгоспів.

Серед саджанців, які висаджували учасники акції, була й дугласія тисолиста. Вона вирощена із насіння зібраного на лісонасінневій ділянці Кам'яницького лісництва. Плантацію створили 100 років тому, в період коли ліси Закарпаття та Словаччини входили в одну Генеральну дирекцію державних лісів. І зараз лісівники знову об'єдналися для спільної роботи в умовах глобальних змін клімату.

Нагадаємо, в рамках акції «Створюємо ліси разом» заплановано проведення низки заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, спрямованих на покращення комунікації з громадськістю, підвищення іміджу лісової галузі та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи. До виконання програми Президента України «Зелена країна» приєднаються об’єднані територіальні громади та інші лісокористувачі області, на землях яких заплановане створення нових лісів, з метою примноження зелених насаджень краю.

DSC 9778

DSC 9814

DSC 9831

DSC 9841

DSC 9895

DSC 9935

DSC 9968

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg