Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 19 липня 2021 12:26

Ні пуху, ні пера: На Прикарпатті відзначили 100-річчя УТМР

 

З нагоди 100-річчя створення Українського товариства мисливців та рибалок у селі Хом'яківка Тисменицького району відбулися мисливські забави та змагання зі спортивної стрільби та риболовлі.

Участь у них взяли 20 команд районних та первинних організацій УТМР Івано-Франківської області. Учасники змагалися у рибальстві, стендовій стрільбі, стрільбі з пневматичної гвинтівки, сап борді. Показові виступи були з імітації реву оленя та презентації мисливських трофеїв. На завершення учасники святкування пригощалися смачними мисливсько-рибальськими стравами.

Важливо, що у складі кожної команди були юніори віком від 6 до 12 років. Юні учасники взяли призові місця у змаганнях у стрільбі з пневматики та спортивній риболовлі.

Нагадаємо, Українське товариство мисливців і рибалок розпочало свою діяльність 10 липня 1921 року в місті Харкові. За ініціативою Центромисливства при наркоматі землеробства Української республіки був скликаний перший з’їзд, де мисливці та рибалки об’єдналися у Всеукраїнську спілку. На Прикарпатті історія заснування громадських організацій сягає ХІХ ст., відколи мисливство перестало бути привілеєм вельмож. Завдяки діяльності мисливських об’єднань розроблено правові засади мисливства, збережено давні традиції ловецтва, інтродуковано нові види фауни. До сьогодні мисливські товариства продовжують відігравати важливу роль у збереженні та розвитку мисливства в області.

Немає опису.

Немає опису.

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg