Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 17 червня 2021 15:34

Урочиста академія до 80-річчя від дня народження Заслуженого лісівника України, доктора Івана Калуцького

1

16 червня виповнилося 80 років від дня народження Заслуженого лісівника України, почесного професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктора наук, дійсного члена Лісівничої та Економічної Академії Наук України Івана Федоровича Калуцького.

17 червня на факультеті туризму Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбулася Урочиста академія з вшанування виробничо-наукової діяльності ювіляра.

Зі словами привітання виступали Володимир Великочий, доктор історичних наук, професор, директор Інституту туризму, Василь Лавний, проректор Національного лісотехнічного університету України, Василь Олійник, професор кафедри лісівництва, Олексій Голубчак, директор УкрНДІгірліс, Михайло Негрич, ексдиректор Брошнівського лісокомбінату, Ігор Коляджин, заслужений лісівник, підприємці Володимир Гандзюк і Василь Луців, теперішні керівники лісових господарств Олексій Фрик, Олег Гайдук, Михайло Бойчук, Михайло Попович, Ігор Лазорко та ін.

Колеги-науковці, лісівники, підприємці, студенти, друзі та близькі прийшли особисто привітати професора Калуцького і висловитись щодо його виробничих та наукових досягнень.

«Щиросердечно вітаю Вас з ювілеєм! Усе зроблене Вами – непідвладне плину часу та зміні поколінь, – зауважив у вітальному слові Олег Ярошик, т.в.о. начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. – Бажаю Вам міцного здоров’я та людського щастя. Нехай родинне тепло, вдячність та пошана колег, однодумців, виплеканих учнів-послідовників, небайдужих до лісівничої науки, супроводжують Вас ще довгії літа».

Музичний дует створював святкову атмосферу заходу. А присутні мали змогу пригадати про досягнення та здобутки Івана Федоровича на лісівничій та науковій ниві, про історичні віхи розвитку лісової галузі Франківщини та обміркувати теперішні процеси її реформування.

Досвід та наукові здобутки Івана Федоровича підтверджуються тим, що його учні та колеги працюють в наукових установах, державних та приватних підприємствах України. З нагоди 80-річного ювілею Іван Федорович отримує привітання від представників різних інституцій держави.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg