Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 06 травня 2021 12:06

Гідна робота – безпечна праця: у держлісгоспах Прикарпаття тривають заходи до Міжнародного дня охорони праці

оп

Охорона праці й техніка безпеки є важливою складовою будь-якого підприємства, особливо лісогосподарського. Безпека працівника і його добре здоров'я дозволяють зробити виробничий процес чітким та продуктивним.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці у державних лісових господарствах Франківщини відбуваються заходи, метою яких є поліпшення умов праці та зменшення ризиків на робочих місцях, привернення уваги лісівників до питань запобігання нещасним випадкам, дотримання правил безпеки, недопущення виробничого травматизму.

У Верховинському лісгоспі лісівники провели огляд-конкурс на краще робоче місце. У підсумку на спільному засіданні профкому підприємства відзначили кращих працівників лісництв, які дотримуються безпеки та збереження здоров’я на роботі.

Спільна виробнича нарада під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки здоров’я на роботі» відбулася у Кутському лісовому господарстві. У ній взяли участь адміністрація лісгоспу, профспілка, служба охорони праці з керівниками підрозділів (лісництв), а також гість наради – Богдан Глібчук, страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.

Лісівники Франківщини стежать за дотриманням правил охорони праці, техніки безпеки задля недопущення нещасних випадків на робочих місцях; проводять навчання, семінари та інструктажі з охорони праці, забезпечують працівників необхідними для цього засобами та інвентарем.

вв

кт1

кт

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg