Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 22 квітня 2021 18:13

У День Землі подбаймо про її охайність

У міжнародний день Землі лісівники Гринявського лісгоспу долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Спільними зусиллями працівники прибрали територію контори: очистили дерева від сухих гілляк, причепурили свіжими квітами клумби, зробили «фризури» декоративним кущам, прибрали сміття, впорядкували газони.

Чисте довкілля для працівників Гринявського лісгоспу – справа важлива, цьому процесу лісівники приділяють достатньо уваги. Адже лісові масиви потребують постійного догляду, а у весняно-осінній період увага лісівників зосереджена на місцях відпочинку, де зупиняється чимала кількість туристів.

Рекреаційні пункти після вихідних буквально завалені сміттям, яке негайно потрібно прибрати з лісу. Адже навіть невеликі сміттєзвалища порушують нормальний обіг речовин в екосистемі, небезпечні речовини отруюють ґрунт і воду. Смітники приваблюють тварин, і знищують їх. Також сміттєзвалища у лісах стають джерелом забруднюючих газів та жахливого запаху. Знаючи про ці всі загрози, лісова охорона Гринявського лісгоспу намагається якнайшвидше прибрати сміття з лісу.

Напередодні великодніх і травневих свят не зайвим буде нагадати, що засмічення лісу – це злочин, і він карається штрафом. Згідно зі ст. 73 «Засмічення лісів відходами» Кодексу України про адміністративні правопорушення, це порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 425 грн. до 850 грн. і на посадових осіб - від 850 грн. до 1700 грн.

гр1

гр2

гр3

гр4

гр5

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg