Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Субота, 17 квітня 2021 17:44

На Вовчинецьких горах лісівники спільно з пожежниками гасили умовну пожежу

 

Щороку лісові пожежі знищують гектари зелених насаджень. Вогонь завдає не лише збитків державі, але й спричиняє невиправної шкоди довкіллю.

У Дністровському лісництві, на Вовчинецьких горах, лісівники спільно з пожежниками провели пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. Задля відпрацювання спільних дій у пожежній ситуації у ході навчання провели заходи щодо оперативності реагування на сигнал про виникнення загоряння та прибуття на місце події та гасіння пожежі в лісі.

В навчаннях задіяли 4 пожежні автомобілі, 22 рятувальника, автомобіль швидкої допомоги, 3 медпрацівника та 9 працівників лісгоспу.

Спільні навчання з гасіння лісових пожеж надзвичайно важливі, оскільки під час тренувань враховуються деталі та напрацювання злагоджених дій, а відтак кожна зекономлена хвилина дає можливість якнайшвидше побороти вогонь і врятувати ліс від пожежі.

Нагадаємо, випалювання стерні, пасовищ, залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць та інших зелених насадженнях, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3060 грн. до 6120 грн.

фп

фп1

фп2

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg