Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 08 квітня 2021 15:51

Головні лісничі держпідприємств обговорили питання відтворення та обстеження лісів, готовність підприємств до пожежонебезпечного періоду та стан ведення мисливського господарства

В Івано-Франківському обласному управлінні відбулася виробнича нарада головних лісничих державних лісогосподарських підприємств під головуванням першого заступника Романа Олійника.

Присутні обговорили стан виконання лісокультурних робіт і завдання з їх відновлення, хід лісовпорядних робіт, проаналізували проектовані обсяги господарських заходів, готовність підприємств до пожежонебезпечного періоду, проблемні питання ведення мисливського господарства.

У 2021 році державні лісогосподарські підприємства планують відтворити ліси на площі 531 гектар. Під природне поновлення залишено понад 1230 гектарів ( 70% від загального обсягу відтворення лісів). Садивного матеріалу лісогосподарські підприємства виростили понад 5 мільйонів штук, яких у цілому вистачає для забезпечення потреб проведення весняної лісокультурної компанії.

Догляди за лісовим культурами у 2021 році заплановано провести на площі 2931 гектар.

Учасники наради також проаналізували обсяги проведення рубок за І квартал і стан розробок ділянок у минулому році, на які оформлено відтермінування, та питання виконання підприємствами заходів з поліпшення санітарного стану лісів і готовність підприємств до пожежонебезпечного періоду.

Загалом, лісовим підприємствам рекомендували до вересня цього року провести обліки наявного природнього поновлення на ділянках лісокультурного фонду, що залишені під природне заліснення. За необхідності внести зміни в проекти природнього поновлення. Забезпечити виконання планових обсягів проведення рубок формування і оздоровлення лісів в другому кварталі 2021 року.

Провести силами лісової охорони і спеціалістів підприємств обстеження стану молодняків і лісових культур запроектованих для переведення в покриту лісом площу.

Перевірити пункти зосередження пожежного інвентаря і доукомплектувати їх до нормативів передбачених правилами пожежної безпеки. Приступити до створення мінералізованих смуг, протипожежних розривів у місцях, де найчастіше виникають займання, і не допустити підпалів.

До черня провести інвентаризацію та поточний ремонт біотехнічних споруд. Подати в управління розрахунок потреби кормів та солі для підгодівлі мисливських тварин, відповідно до чисельності. Забезпечити заготівлю та придбання кормів і солі до початку мисливського сезону.

 о1

о2

о3

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg