Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 02 квітня 2021 15:36

Протипожежна ситуація у лісах Прикарпаття

яр

Олег Ярошик, т.в.о. начальника обласного управління взяв участь у селекторній нараді у режимі ZOOM-конференції під головуванням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського, а також Голови Держлісагентства України Юрія Болоховця «Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 року»

До початку пожежонебезпечного періоду Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства видано наказ Про підготовку лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду 2021 року. Всі лісгоспи розробили мобілізаційно - оперативні плани гасіння лісових пожеж та склад сил і засобів, погодили їх з підрозділами управління з надзвичайних ситуацій у районах та затвердили у районних державних адміністраціях та селищних радах, розповсюдили всім зацікавленим установам .

На нарадах обласного управління проаналізовано протипожежну ситуацію минулого року та намічено шляхи з недопущення виникнення лісових пожеж у 2021 році.

Для попередження та недопущення лісових пожеж лісогосподарські підприємства постійно підтримують в належному стані і в достатній кількості протипожежний інвентар.

У ДП «Осмолодське лісове господарство» функціонує пожежно -спостережна вежа, оснащена телевізійною системою. На території лісництв розміщено 90 протипожежних водойм, обладнаних пірсами для забору води.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg