Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 30 березня 2021 18:44

Приклад успішного об’єднання зусиль держави і громади: Гринявські лісівники долучилися до відкриття Білоберізького Центру безпеки громадян

Урочисте відкриття Центру у с. Яблуниця стало справжнім святом для жителів Білоберізької громади. Розділити радість з місцевими мешканцями завітали й обласні очільники, представники районної влади та територіальних громад, працівники ДСНСУ та екстреної медичної допомоги.

Центр безпеки громадян облаштовано двома боксами: перший – для станції екстреної медичної допомоги, другий – для пункту добровільної пожежної допомоги. Медики і пожежники обслуговуватимуть навколишні гірські села, де мешкає понад 5000 жителів.

Не могли залишитися осторонь такої події працівники Гринявського лісового господарства, оскільки пріоритетним завданням лісівників є захист лісового фонду від пожеж, крім того, нове приміщення будувалося за сприяння держлісгоспу.

«Внаслідок низького розвитку транспортної мережі та інженерної інфраструктури, гірська місцевість потребує уважного ставлення та допомоги з боку держави в умовах господарювання та надання допомоги. Створення Центру безпеки повинно ефективно змінити загальну концепцію оперативного реагування на надзвичайні події в населених пунктах Білоберізької громади, – зауважив Михайло Кільчицький, заступник начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.  Лісова пожежа  страшна стихія, проти якої людина часто безсила. Наслідки та втрати від пожежі у лісі – жахливі. І для екосистеми, і для місцевого населення, і для лісового господарства. Адже за лічені години може згоріти все, що вирощувалось працьовитими руками лісівників десятки років. Тому такий Центр надзвичайно важливий. У разі небезпеки, лісові пожежі у гірських районах можна локалізувати значно швидше, оскільки найближча пожежна частина знаходиться на відстані 32 км».

З вітальним словом також виступив Андрій Максим’юк, т.в.о директора ДП «Гринявський лісгосп», зазначивши, що відкриття Центру є прикладом об’єднання багатьох державних структур навколо спільної справи, яка служитиме людям.

Пресслужба Гринявського лісгоспу

г1

г2

г3

г4

г5

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg