Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 23 березня 2021 17:51

Щодо ризиків приватизації державних підприємств лісового господарства

Народними депутатами України до Верховної Ради України внесено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про Фонд державного майна України” та інших законодавчих актів України щодо сприяння залученню інвестицій в процесі приватизації та оренди державного і комунального майна». Внесення зазначених змін передбачено також до Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”.

Відповідно до ст. 7 цього Закону суб’єкти господарювання, в яких за даними останньої річної фінансової звітності утворилася кредиторська заборгованість, заборгованість зі сплати заробітної плати, платежів та зборів до державного бюджету у розмірі, що сумарно перевищує 50 відсотків вартості чистих активів цих суб’єктів можуть бути включені Фондом державного майна України (державний орган приватизації) до переліку об’єктів, що підлягають приватизації.

Державні підприємства лісового господарства, показники фінансової діяльності яких відповідають зазначеній законодавчій нормі також можуть бути включені до переліку об’єктів, що підлягають приватизації.

У разі прийняття зазначених законодавчих актів укрупнення лісгоспів дозволить нівелювати ризики, пов’язані з можливою приватизацією проблемних у фінансовому відношенні державних підприємств лісового господарства.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg