Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 22 березня 2021 05:09

Хто роздає безцінний кисень: Солотвинські лісівники розповіли дітям про життя лісу

 

До Міжнародного дня лісу лісівники ДП «Солотвинське лісове господарство» провели з дітьми дозвілля на тему «Створимо ліси разом» та «Зустріч птахів».

Інженер з лісових культур Оксана Боднар розповіла дітям про роль живої природи у житті суспільства, про цікавинки з життя дерев та про заходи, що є ефективними та потрібними для збереження лісу.

«На планеті Земля росте понад 3 трильйони дерев. Це більше, ніж зірок у нашій Галактиці!  захоплено розповідає Оксана Боднар.  На кожну людину у середньому припадає понад 400 дерев. Чому їх так багато? Бо вони ті, хто роздає безцінний кисень! Одне дерево за рік може виробити 100-200 кг кисню. Цього достатньо для дихання людини впродовж цілого року. Також одне дерево поглинає за рік стільки вуглекислого газу, скільки виробляє автомобіль за час пробігу у 30-40 тис. км. Тому й кажуть, що за життя варто посадити хоча б одне дерево».

Цікавою для дітей стала розповідь про птахів, які навесні повертаються на Прикарпаття, гніздяться біля наших домівок та допомагають лісу. Спільно з працівниками лісової охорони Солотвинського лісгоспу діти виготовили та розвісили шпаківні.

Нагадаємо, у лісах Прикарпаття протягом весняного періоду лісівники держлісгоспів створять ліси на площі 418 га (це близько півтора мільйона сіянців лісових культур).

Пресслужба Солотвинського лісгоспу

сл1

сл2

сл3

сл4

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg