Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 16 березня 2021 06:48

Працівники пресслужб обласних управлінь взяли участь в українсько-австрійському тренінгу по роботі з громадськістю

Онлайн-навчання організували Державне агентство лісових ресурсів України спільно з Федеральним міністерством сталого розвитку та туризму Австрії.

Участь у ньому взяли перший заступник голови Держлісагентства Віталій Пунь, завідувач сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю Любов Полякова, представник генерального директорату з питань лісового господарства та сталого розвитку Австрії Йоханнес Прем та ін.

Герфрід Грубер на початку розмови окреслив у цілому ситуацію в лісовому господарстві Австрії, зазначивши, що на час пандемії в країні особливо зросло рекреаційне навантаження на ліси. Такі зміни змушують шукати спільних точок дотику між власниками лісів, держави та рекреантів. Як відомо, в Австрії державі належить лише 18% лісових площ, решта перебуває у власності приватних осіб, церков чи колективній власності.

Йоханнес Прем, Роланд Кауц та Алоїз Шушнінгг проаналізували напрями та види комунукації та зв’язків з громадськістю у лісовому господарстві Австрії. Окреслили проблеми та виклики у роботі комунікаторів, розповіли про сучасні напрямки піар-діяльності.

Про особливості роботи пресслужб обласних управлінь, що координуються Державним агентством лісових ресурсів України, розповіла Любов Полякова.

н1

н2

н3

н4

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg