Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 23 лютого 2021 07:46

Найголовнішим і найціннішим є тільки людське життя

Нещасних випадків можна уникнути, якщо кожний працівник на своєму робочому місці буде виконувати усі правила з охорони праці. Ліс не пробачає помилок, а надто зухвалості і безпечності.

Більша половина виробничих травм у лісовій галузі трапляються саме у перші п’ять років роботи за фахом: молодь ще не знає всіх небезпек, а досвідчені працівники дозволяють собі сумнозвісне «якось проскочу», яке обертається інвалідністю та летальним наслідком.

Природоохоронні заходи пов’язані із вирубкою деревини (лісосічні роботи) - це категорія надзвичайно травмонебезпечних робіт.

Згідно чинного законодавства з 01.02.2021р. по 12.02.2021р. у Галицькому НПП згідно наказу відбулися щорічні навчання і перевірка знань з питань охорони праці з працівниками структурних підрозділів.

Ризик — це підступна небезпека. Розслідування нещасних випадків у лісовому господарстві України свідчить, що високий травматизм саме через поспіх і невиправдані ризики.

Професію «Лісоруб» міжнародна спільнота визнає, як одну із найнебезпечніших за ступенем виробничих ризиків і однією з найважчих за умовами праці, а також вона входить у десятку найнебезпечніших професій у всьому світі.

Людський організм, щоб бути здоровим, потребує хірурга, так і ліс - потребує хірурга. Міжнародна спільнота професію «Лісоруб» у всьому світі визнає, як хірурга лісу, адже з правильним підходом до виконання робіт, лісовий організм є здоровим і функціонує повноцінно. У всьому світі ця професія є почесною, престижною і високооплачуваною.

У зв’язку із ухваленням в грудні 2018 року Урядом Концепції реформування системи управління охороною праці, в українське законодавство імплементуються Директиви ЄС та Конвенції МОП з питань безпеки та гігієни праці.

Метою проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці є запобігання виробничому травматизму, адже у всьому світі найголовнішим є тільки здоров’я людини і найціннішим є тільки людське життя.

Служба охорони праці Галицького НПП

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg