Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 11 лютого 2021 11:58

У лісництвах Надвірнянського лісгоспу облаштовують проміжні склади для відвантаження лісопродукції

ск

Лісозаготівля – комплекс заходів, що спрямований на отримання лісопродукції в стиглих лісах, а також це кінцевий результат лісовирощування, якісного та санітарного покращення насаджень.

Для короткотермінового зберігання деревини та відвантаження її покупцям, лісівники Надвірнянського лісгоспу облаштовують проміжні склади.

Руслан Осташук, директор підприємства, зауважує, що облаштування проміжних складів зменшує як матеріальні витрати на навантаження та перевезення лісопродукції на нижній склад, так і використання людських ресурсів. «Такі логістичні заходи сприяють підвищенню ефективності ведення лісового господарства. Важливо, що наявність проміжних складів сприяє зменшенню кількості важкої техніки в лісі», - пояснив керівник.

У цілому заготівля деревини в лісах здійснюється при рубках головного користування та рубках формування та оздоровлення лісів на заздалегідь виділеній площі ( лісосіці) в межах лісництва, кварталу та виділу. Головне користування проводиться в межах розрахункової лісосіки, на умовах невиснажливого лісокористування.

За оперативними даними, державні лісогосподарські підприємства Франківщини від усіх видів рубок у 2020 році заготовили близько 790 тис. куб.м ліквідної деревини, в т. ч. більше 200 тис. куб.м від рубок головного користування.

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg