Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 10 лютого 2021 06:55

На допомогу тваринам: учні шкільних лісництв дбають про диких звірів Карпат

З появою снігового покриву дикі тварини потребують підгодівлі. Лісівники Прикарпаття ще восени подбали про корми для тварин – нав’язали віників, заготовили сіна, закупили кукурудзи, зернових, не забули про мінеральну підгодівлю, придбавши 50 тонн солі.

У підгодівлі диких тварин лісівникам активно допомагають учні шкільних лісництв.

Сопівські юні лісівники взялися допомагати тваринам у Княждвірському заказнику. Виклали на підгодівельних майданчиках коренеплоди, кукурудзу, сіно.

Юні природолюби Пістинського ліцею також не забувають про братів менших і дбайливо викладають корми у годівниці.

«Найскладніше диким тваринам дається пережити сніжну пору, особливо оленям. Крім проблем з їжею та небезпеки від хижаків та браконьєрів, оленям загрожують хвороби, – розповідає Петро Пліхтяк, головний лісничий Кутського лісгоспу. – Тварини хворіють, простуджуються, як люди. Забезпечуючи у холодну пору року тваринам збалансований раціон, можна продовжити їм життя. У благородних воно триває до 15 років. Цікаво, що карпатські олені доволі великі, самці можуть важити до 300 кілограмів. Тому обов’язком лісівників – є збереження популяції та допомога тваринам у зимівлі».

Нагадаємо, для підгодівлі мисливських тварин державні лісові господарства, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням, заготовили близько 80 тонн сіна, понад 50 тис. віників, 100 тонн концентрованих кормів (пшениця, кукурудза, ячмінь) та більше 50 тонн солі.

д1

д2

д3

д4

д5

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg