Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 05 лютого 2021 17:41

Юрій Болоховець заявив про глобальне Озелення

аб

Т.в.о. Голови Держлісагенства Юрій Болоховець після зустрічі з Міністром Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Романом Абрамовським та ініціаторами проєкту Озеленення України Сергієм Гайдачуком та Ганною Крисюк заявив про масшабне Озеленення Україні та планети:

«Обговорили реалізацію проєкту «Озеленення України. Озеленення Планети», що планується вже 20 березня цього року.

Дана екоініціатива – чудова можливість об’єднати всіх еко-свідомих людей планети для усунення глобальних природніх викликів, зокрема проблеми глобального потепління, яка також є пріоритетною для Державне агентство лісових ресурсів України, - заявив Юрій Болоховець. - Вірю в успішну реалізацію цього проєкту та масштабування в подальшому, як і у відтворення лісів в Україні з допомогою Держлісагентства!

На зустрічі в Міністерстві захисту довкілля запропонував свої ідеї щодо більш тісної взаємодії з представництвами Держлісагенства по всій Україні, бо чітко розумію вагому роль лісівників в успішній реалізації цього проєкту, та дякую кожному, хто долучився до акції «1 000 000 дерев за 24 години» в жовтні минулого року! Тепер готуємось до ще масштабнішої висадки сіянців цього року із залученням громадськості, ЗМІ, представників бізнесу та влади».

До відома, в ході лісокультурної компанії 2020 року, було відтворено понад 39 тисяч гектарів лісів і висаджено понад 160 мільйонів сіянців.

Неоціненна роль лісівників в збереженні, відновленні та примноженні лісових багатств беззаперечна!

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg