Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 12 січня 2021 09:55

Сильні морози – час підгодівлі диких тварин

Синоптики попереджають про активний циклон, який принесе на Прикарпаття морози, дощ, невеликий сніг та ожеледь. Такі прогнози сигналізують лісівникам про час підгодівлі диких тварин.

Кормову базу державні лісові господарства, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням, заготували ще влітку та восени. В основному – це сіно (близько 70-80 тонн), гіллячковий корм (понад 50 тис. віників), концентровані корми - пшениця, кукурудза, ячмінь (до 100 тонн) та сіль для мінеральної підгодівлі.

Корми єгерські служби викладають на підгодівельні майданчики, у годівниці. Завдяки таким заходам єгері та мисливознавці можуть визначити місця проживання тварин, їх територіальне розміщення та чисельність.

Працівники державної лісової охорони та єгерської служби спільно із представниками інших природоохоронних та правоохоронних органів постійно патрулюють угіддя державного мисливського фонду та виявляють порушення правил полювання.

Щороку на Прикарпатті фіксується близько 200 порушень, складаються відповідні протоколи, порушники правил полювання притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності.

т1

т2

т3

т4

т5

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg