Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 31 грудня 2020 06:22

До Осмолодського лісгоспу пластуни принесли Вифлиємський вогонь миру

ос0

Бойківські скаути активні участь у заходах, які організовують лісівники: навесні та восени створюють лісові культури, дбають про підгодівлю пернатих, допомагають ветеранам лісової галузі. Щороку у знак подяки та зі словами: "Хай у серцях ваших запанує мир і надія", напередодні різдвяних свят, вихованці пластової організації приносять лісівникам Осмолодського лісгоспу частинку Христової зірки - Вифлиємський вогонь миру. Цьогоріч вогонь миру також не оминув лісівничу родину Рожнятівщини. Навзаєм Олексій Фрик, керівник підприємства, привітав юних скаутів, побажав їм злагоди, миру, єдності, продовження співпраці, розвитку, і вручив солодкі подарунки.  

Нагадаємо, починаючи з 1950-х років, усі пластові осередки світу збираються щорічно, щоб спільно запалити свят-вечірню свічку. З роками це свято розвинулося і модернізувалося - з’явилася традиція запалювати три свічки.

Перша свічка запалюється за всіх українців в Україні і по цілому світу. Друга - за всіх тих, хто відійшов від нас, за українських Героїв, які боролися і віддали своє життя за кращу долю України. Третя - запалюється за всіх пластунів і пластунок, за велику пластову родину.

Пресслужба Осмолодського лісгоспу

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg