Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Неділя, 27 грудня 2020 20:29

Василь Кузьович про заліснення Луганщини

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович розповів, що одне з найважливіших питань для фахівців лісової галузі є лісовідновлення Луганщини на всіх згарищах, де існуючі насадження загинули повністю.

У зв'язку з тим Державним агентством лісових ресурсів України спільно з вченими буде визначено оптимальний породний склад новостворюваних насаджень Луганщини.

На даний час встановлено, що орієнтовні обсяги лісовідновних робіт складатимуть 25 тис га. Для цього у Лимані (Донецька область) планується побудувати сучасний лісовий насіннєво-селекційний центр за технологією вирощування сіянців із закритою кореневою системою.

Введення в експлуатацію першої черги насіннєво-селекційного центру заплановано на травень-червень 2021 року.

Реалізація проєкту дозволить відтворити певну частину лісів, які постраждали внаслідок бойових дій та пожеж у Луганській області. Важливо додати, що з метою якнайшвидшого відтворення лісів у Луганській області та забезпечення садивним стандартним матеріалом, передбачається наростити обсяги річного виробництва у насіннєво-селекційному центрі до 10-12,5 млн штук сіянців.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg