Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 24 грудня 2020 05:55

На Тернопільщині вшанували захисників з Прикарпаття

У селі Лішня, що на Тернопільщині, відбулися заходи з вшанування пам'яті захисників родом з Франківщини. У каплиці-пантеоні провели поминальну панахиду та відкрили меморіальні дошки воїнам АТО з Івано-Франківської області.

У вшануванні взяли участь Петро Іванишин, голова Косівської РДА, Андрій Ониськів, в.о. директора Кутського лісгоспу, Петро Пліхтяк, головний лісничий Кутського лісгоспу, деревообробники з Долинщини Ігор Єрушевський і Тарас Керніцький, Михайло Головко, голова Тернопільської обласної ради, підполковник Андрій Рисюк, начальник відділення цивільно-військового співробітництва штабу управління оперативного командування ″Захід″, підполковник Юрій Мухін, старший офіцер групи морально-психологічного забезпечення та зв′язків з громадськістю Івано-Франківського ОТЦК та СП, голова ГО ″Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО″ Степан Чомко, духовенство і родини загиблих захисників Франківщини.

Захід важливий насамперед для нас, української спільноти, яка засвідчує духовну підтримку, пам'ять та шану полеглим бійцям та їх родинам. Адже для матерів, дружин, дітей надзвичайно важлива суспільна пам'ять про їх відважних батьків та дітей.

Прізвища Героїв Прикарпаття, які віддали своє життя в російсько-українській війні за незалежність України, навіки викарбувані на меморіальних плитах, привезених майже з усіх областей України і розміщених на стінах каплиці-пантеон.

Нагадаємо, місце під каплицю обрано не випадково. Перша історична згадка про неї датується 1625 роком. Біля джерела стояла дерев’яна капличка, у якій знаходилася фігура святої Анни. Згодом капличку розібрали та спалили. Лише у 1991 році святиню відновили, а 7 серпня, у день Успіння Святої Праведної Анни, її освятили. У 2010 році тут було освячено хрест та камінь під будівництво духовного комплексу.

1з

2з

3з

4з

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg