Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 11 грудня 2020 17:44

В Держлісагентстві обговорили українсько-литовське співробітництво

 

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом.

Головною метою зустрічі та темою розмови стали питання налагодження та здійснення прямого та взаємовигідного діалогу між українськими та литовськими лісівниками.

Зокрема, сторони обговорили доцільність обміну досвідом стосовно розвитку та реформування лісового господарства, перспективи співпраці у галузі охорони лісів від пожеж, використання геоінформаційних систем в лісовому господарстві тощо.

Василь Кузьович поінформував присутніх про щедрість й багатство української природи та особливості лісового господарства України. Відзначив про зменшення суцільних систем рубок та запровадження електронного обліку деревини, що унеможливлює незаконний обіг деревини. «Лісівники ефективно протидіють браконьєрам, вдосконалюють систему нагляду за лісами, зокрема встановлюють камери відеонагляду, використовують квадрокоптери тощо, - зауважив голова ДАЛРУ. Також сторони обговорили питання виникнення лісових пожеж, які щороку завдають шкоди довкіллю та господарству країни.

«Цей рік для лісівників, як ніколи, став вкрай важким. Лише на Луганщині вигоріло понад 30 тисяч гектарів лісів. Тому для нас вкрай важливо отримати допомогу, зокрема міжнародну, для забезпечення відновлення лісів Луганщини та модернізації системи протидії лісовим пожежам. Тому ми звертаємося до представників Литовської Республіки з проханням допомоги», - підсумував Василь Кузьович.

Вальдемарас Сарапінас, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні, заявив про свою готовність до підтримки плідного діалогу з українською стороною щодо розвитку лісової галузі та пообіцяв обговорити питання міжнародного співробітництва на урядовому рівні.

Пресслужба Держлісагентства України

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg