Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 09 грудня 2020 15:19

В Україні стартувала загальнодержавна акція «Нагодуй птахів взимку»

У Києві, у всесвітній День клімату, стартувала загальнодержавна акція «Нагодуй птахів взимку». Символічно, перша годівничка була розміщена у Голосіївському парку на мільйонному дереві, яке висадили 17 жовтня в рамках проекту «Озеленення України».

До акції долучилися 3-й Президент України Віктор Ющенко, посол Чорногорії в Україні Драгіца Понорац, президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдачук, гендиректор Книги Рекордів України Ганна Крисюк, генеральний директор «ТінІмпекс» Аліна Скоморохова, в. о. начальника управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Савченко, заступник начальника управління Андрій Вагін представники КП УЗН Голосіївського району та держслужбовці ДАЛРУ. Учасники розвісили у парку понад 100 пташиних «їдалень».

«Найбільше, чого б мені хотілося – щоб з України брали приклад. Дуже позитивно, що преса сьогодні відгукнулась на такий чудовий захід. Сподіваюсь, що ви донесете кожному глядачу про важливість дбати про природу та навколишнє середовище. Закликаю кожного українця посадити дерево та розвісити в себе на подвір'ї годівничку. Я не хочу, щоб волонтери з Європи приїжджали в Україну і розчищали Боржаву від сміттєвих заторів і не хочу, щоб моє покоління мало борги перед природою».

Прессекретар Держлісагентства Юлія Давидова зазначила, що дата акції обрана не випадково — саме 8 грудня у світі відзначають День клімату. Відтак, це привід задуматись кожному над своїми вчинками та ставленням до довкілля. Адже зміни клімату, які спостерігаємо зараз, в переважній більшості, є наслідками людської діяльності. «Акція «Нагодуй птахів взимку» ініційована Державним агентством лісових ресурсів України за підтримки Голови Держлісагентства Василя Кузьовича. Годівнички виготовляли учні шкільних лісництв спільно з лісівниками. До кінця грудня плануємо розвісити 15 000 годівниць, які допоможуть пернатим вижити в холодну пору року», - розповіла пресескретар Держлісагентства.

Державне агентство лісових ресурсів закликає кожного долучитися до збереження лісових масивів, а відтак популяцій птахів. Птахи – справжні друзі лісу. До прикладу, родина синиць за літо знищує близько 4 тисячі гусениць. За період годування своїх пташенят цей птах знищує 24 мільйони яєць комах. Допомога птахам є важливим профілактичним заходом, спрямованим на поліпшення якості лісових насаджень.

За матеріалами пресслужби Держлісагентсва

ющ1

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg