Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 07 грудня 2020 10:20

Лісівники Франківського лісгоспу «перші» в озелененні освітніх закладів обласного центру

ф

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради оголосив Подяку ДП «Івано-Франківській лісгосп» за багаторічну співпрацю та наданий посадковий матеріал для закладів освіти Івано-Франківської ОТГ.

У рамках осіннього озеленення на територіях закладів загальноосвітньої та дошкільної освіти Франківської громади було висаджено близько 300 листяних та хвойних дерев.

Липи, клени, берези, дуби, ялини висаджували на своїх подвір’ях маленькі вихованці садочку №10 «Катруся», № 33 «Кристалик», садочоку-школи імені Софії Русової, школярі ліцею № 3, гімназії № 25, учні Вищого професійного училища №21.

«Надзвичайно важливо, щоб заклади освіти мали зелені території, які позитивно впливають на здобувачів освіти та учасників освітнього процесу як з естетичною, так і з оздоровчою метою», - зазначається у зверненні.

Для лісівників ДП «Івано-Франківський лісгосп» вже стало традицією сприяти в озелененні рідного міста. Щороку лісове господарство допомагає навчальним закладам посадковим матеріалом, а це не мало, не багато, а 600-700 саджанців.

Нагадаємо, сім державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківського ОУЛМГ допомогли освітянам Богородчанського району взяти участь у всеукраїнській акції «Озеленення України». Держлісгоспи підготували для 23 шкіл та садочків 2 тисячі саджанців лісових та декоративних порід.

ф2

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg