Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 30 листопада 2020 20:16

У Гринявському лісгоспі відбулася друга лісовпорядна нарада

У нараді взяли участь головний інженер Львівської лісовпорядної експедиції Роман Піпа,начальник лісовпорядної партії Олександр Сілецький, начальник лісового відділу Івано-Франківського ОУЛМГ Олександр Марченко, очільник Верховинської РДА Василь Бровчук, очільник Білоберізької ОТГ Дмитро Іванюк та керівники і спеціалісти Гринявського лісгоспу.

На засіданні розглянули основні положення проєкту організації та розвитку лісового господарства щодо ДП «Гринявський лісгосп» .

Фахівці у ході наради відзначили суттєве зменшення площі підприємства, за рахунок передачі землі 2891,8 га в користування НПП «Верховинський». Також , зазначили, що ведення лісового господарства здійснювалося згідно із затвердженими проєктами організації та розвитку,який забезпечив безперервне та раціональне використання лісових ресурсів. На належному рівні здійснювалася охорона і захист лісів, своєчасне та якісне проведення лісовідновних заходів.

За результатами обговорення учасники наради затвердили основні положення та заходи проєкту організації та розвитку лісового господарства ДП «Гринявський лісгоп» на наступний ревізійний період.

Пресслужба Гринявського лісгоспу

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg