Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 20 листопада 2020 20:48

На Рогатинщині ліцеїсти ініціювали екологічну акцію «Посади дерево»

 

Привити шанобливе ставлення до природи у молодого покоління – місія благородна та важлива. А хіба можна донести її доступніше, ніж коли дитина сама візьме до рук саджанець і побачить, яка клопітка робота – дати йому нове життя.

На цьому завжди акцентують увагу у Рогатинському лісгоспі, відтак охоче залучають молодь до щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», а також відгукуються на ініціативи шкіл району, яким необхідно надати саджанці дерев.

Активною позицією у плані екологічного виховання юних природолюбів славиться ліцей імені Братів Рогатинців. 19 листопада члени дитячого парламенту Рогатинської громади, лідери учнівського самоврядування навчального закладу, учасники екологічного гуртка «Екосвіт» та ліцеїсти провели акцію «Посади дерево». Подвір’я ліцею прикрасили саджанці ялинок, виплекані у лісорозсаднику ДП «Рогатинське лісове господарство».

Це один із учнівських заходів  у рамках масштабного проекту «Дій» з реалізації ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» у місті Рогатині.

Відтепер вічнозелені красуні нагадуватимуть дітям про те, як їхні руки здатні творити у цьому світі диво!

Пресслужба Рогатинського лісгоспу

рг1

рг2

рг3

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg