Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Неділя, 18 жовтня 2020 12:02

Рогатинський держлісгосп долучився до рекордного озеленення України

 

63

Сьогодні народився новий ліс. Шість тисяч молодих дерев прийшли у світ, аби наповнити його життєдайним повітрям, зробити красивішим і допомогти протистояти кліматичним змінам. Руки рогатинських лісівників та громадськості довірили саджанці землі, а з ними – віру в майбутнє довкілля та озеленення України.

Екологічна акція відбулась у Пуківському і Букачівському лісництвах ДП «Рогатинське лісове господарство». Таким чином опільські лісівники, активісти, студентська та учнівська молодь долучились до масштабного проєкту «1 000 000 дерев за 24 години», який ініціювали Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України і благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».

Навіть небо цього дня розвіяло прогнозовані хмари, тож ліс зустрів природолюбів теплом.

Т.в.о. директора Рогатинського держлісгоспу Роман Варварук і заступник директора Олександр Бойко розповіли учасникам про мету проведення акції. А лісничий Пуківського лісництва Василь Кучмій та інженер по відводах і таксації лісосік Олег Березовський провели учасникам детальний інструктаж з техніки безпеки та технології садіння лісових культур. Відтак мечі Колесова взялись до активної роботи – дарувати нове життя дубам і букам.

«Я дуже радію, що ми з класом долучились до цієї чудової справи, – ділиться враженнями учасниця акції, учениця Верхньолипицького ліцею Лотоцька Сніжана. – Відчуваю себе частинкою порятунку планети і горджусь, що в нашому рідному лісі будуть деревця, які я власноруч посадила!».

Дякуючи молодим людям за їхню активну громадянську позицію, в.о. директора ДП «Рогатинський лісгосп» Роман Варварук наголосив, що стале відновлення лісового господарства, охорона та захист лісу є запорукою збереження зелених легенів України:

«Багато людей сприймають природу, як належне, а екологія здається їм чимось далеким. Хоча кожен може зробити свій внесок в збереження екосистеми планети. Сьогоднішня масштабна ініціатива має не просто мету, а справжню місію. По-перше, примножити лісові насадження, які відіграють вирішальну роль у зупиненні глобального потепління. А по-друге, дає змогу людям побачити працю лісівників зсередини й зрозуміти, наскільки це відповідальна та клопітка робота. Крім того, приємно, що до нас долучилось чимало юнаків та дівчат й ми подали молоді гарний приклад в плані екологічного виховання».

Підсумком акції на теренах ДП «Рогатинське лісове господарство» стали 6 тисяч молодих дерев, незабутні враження учасників та впевненість у тому, що спільними зусиллями українці здатні творити масштабні позитивні зміни.

Прес-служба Рогатинського лісгоспу

58

59

60

61

62

64

66

65

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg