Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Субота, 17 жовтня 2020 18:56

Висаджування дерев – один з найефективніших засобів допомогти навколишньому середовищу та людям, – Василь Кузьович

 

17 жовтня на Львівщині відбулась Акція з висаджування «1 000 000 дерев за одну добу», в рамках екологічного проєкту «Озеленення України».

У Свірзькому лісництві Бібрського лісгоспу разом з лісівниками та громадськістю садили ліс голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, голова Львівської ОДА Козицький, начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека, голова Громадської ради при Держлісагентстві України Василь Масюк та ін.

Учасники акції разом з учнями Львівської академії фехтування за кілька годин створили лісові культури на площі 1га з основною породою бук лісовий, а також дуб звичайний, ялина, модрина, липа і плодові. Всього на локації біля с.Любешка Перемишлянського району було висаджено 3,5тис. шт. саджанців із закритою кореневою системою, вирощених за сучасними європейськими технологіями в Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі.

«Висаджування дерев – один з найефективніших засобів допомогти навколишньому середовищу та людям. Посадити дерево – нескладно і недорого, зате яка користь від нього, коли воно виросте. І цей ефект триває десятиліттями і навіть століттями!», – сказав Голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович.

Нагадаємо, ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

26

27

28

29

30

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg