Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Субота, 17 жовтня 2020 14:01

Роман Абрамовський підтримав Всеукраїнську акцію із озеленення

Роман Абрамовський підтримав Всеукраїнську акцію із озеленення

17 жовтня міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із сином висадив у Клавдієвському лісництві саджанці молодої сосни. Також до акції долучився перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський і представники Держлісагентства.

«Головна ідея як цієї акції, як і усіх екологічних ініціатив Міністерства – підвищити екологічну свідомість українців. Лісівники щороку висаджують близько 200 млн дерев. Тому 1 млн дерев у масштабах країни – це не так і багато. Але наша головна мета – залучити до висадки дерев якомога більше українців. Кожен учасник акції, який посадив хоч одне дерево – зробив внесок у запобіганні кліматичним змінам, сприянні поглинанню вуглецю, накопиченні якого в атмосфері спричиняє виникнення «парникового ефекту», – зауважив очільник Міндовкілля.

Нагадаємо, проект «Озеленення України» Мільйон дерев за 24 години» реалізовується за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України і має привернути увагу громадськості до проблем екології, природи, щоденної праці лісівників, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

23

24

25

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg