Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 16 жовтня 2020 18:38

Для рекордного озеленення освітяни Богородчанщини отримали від лісівників 2 тисячі лісових та декоративних культур

Сім державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківського ОУЛМГ допомогли освітянам Богородчанського району взяти участь у всеукраїнській акції «Озеленення України». Держлісгоспи підготували для 23 шкіл та садочків 2 тисячі саджанців лісових та деревних порід.

Тепер розкішні самшити, спіреї, різні види ялівцю, туйовики, гортензії, вейгели, бруслини, барбариси та ін. стануть окрасою територій дошкільних та освітніх закладів Богородчанщини.

Координатор акції в Івано-Франківській області Леся Аронець зазначила, що проєкт «Мільйон дерев за 24 години» на Прикарпатті здійснюється за підтримки Управління екології та природніх ресурсів Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. В акції об’єднані сили громадськості, органів влади та самоврядування.

«17 жовтня в усіх куточках України кожен охочий може посадити дерево. Проєкт «Озеленення України» позаполітичний, але організатори будуть раді, якщо різні сили об’єднаються навколо проблем екології та відновлення екосистеми країни, – зауважила Леся Аронець. – Також у проєкті важливим є фактор підвищення екосвідомості дітей та молоді. З цією метою до акції на Прикарпатті долучилися навчально-виховні заклади. Адже висаджування дерев, а згодом спостереження та догляд за ними, є важливим соціальним та виховним моментом».

З вітальним словом до освітян звернувся й начальник відділу лісового господарства Івано-Франківського ОУЛМГ Олександр Марченко: «Дякую освітянській спільноті Богородчанщини, яка долучилася до озеленення України. Лісівники Франківщини готові до участі в акції, під час якої в області висадять 50 тисяч дерев, що в сумі по Україні складе один мільйон насаджень. Освітяни підготували ділянки на території шкіл та дитячих садочків для озеленення, а лісівники – посадковий матеріал. Також для кожного з учасників акції наші фахівці проведуть інструктаж з висадження та подальшого догляду за культурами. Сподіваємося, що насадження, вирощені та доглянуті у розсадниках наших лісових господарств, естетично покращать території навчально-виховних закладів Богородчанського району».

Нагадаємо, акція «Озеленення України» проводиться згідно з Меморандумом про взаєморозуміння та співробітництво, щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи з висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища підписаного між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України».

DSC 0032

DSC 0040

DSC 0043

DSC 0070

DSC 0078

DSC 0088

DSC 0092

DSC 0108

DSC 0111

DSC 0118

DSC 0124

DSC 0136

DSC 0139

DSC 0166

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg