Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 10 квітня 2015 16:23

Результати аукціонів з продажу необробленої деревини (квітень 2015)

    Нещодавно відбулися аукціони з продажу необробленої деревини, організовані Київською агропромисловою біржею та Прикарпатською універсальною товарною біржею. Загальний об'єм виставленої на продаж Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства деревини склав 184,2 тисячі кубометрів. В результаті аукціонів було реалізовано 82% виставленої лісопродукції. На загальному аукціоні, учасниками якого стали 272 суб'єкти підприємницької діяльності, продали 106,9 тисячі кубометрів.

 

    Обласне управління лісового та мисливського господарства виступає за прозорі ринкові механізми реалізації деревини і дотримання діючого законодавства, а також проти незаконного протекціонізму та змови на аукціонах із метою демпінгування ціни. Саме тому лісівники запропонували ефективну систему заходів обмеження кількості закупленої деревини одним учасником. Такий крок покликаний унеможливити монополізацію на ринку деревини, коли кілька компаній могли б скупити всю виставлену на продаж продукцію. Враховуючи пропозиції та зауваги асоціації деревообробних підприємств, аукціонна комісія прийняла ряд змін в регламенті аукціону і організувала ретельну перевірку даних поданих учасниками. Ці зміни були спрямовані на усунення можливості маніпуляцій.

    Подальшими кроками, необхідними для удосконалення механізму реалізації деревини, стало звернення за підписом голови Івано-Франківської ОДА О.Гончарука до Кабінету Міністрів України з пропозицією запровадження в державі принципово нової процедури продажу лісосировини, яка б забезпечила сталий розвиток деревообробної галузі, враховуючи інтереси всіх деревообробних підприємств в області.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg