Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 31 травня 2016 12:52

Результати додаткового он-лайн аукціону по продажу необробленої деревини заготівлі 2-го кварталу 2016 року

sale

15 березня 2016 року на Прикарпатські універсальній товарній біржі відбулись загальні аукціонні торги лісоматеріалами заготівлі другого кварталу поточного року. Державними лісогосподарськими підприємств-вами Івано-Франківського ОУЛМГ на торги було виставлено 144,7 тис.м3 лісоматеріалів необроблених. У торгах прийняли участь 278 учасники – переробників деревини. Продано - 134 тис.куб.м лісопродукції ( або 93%).

Торги для лісогосподарських підприємств пройшли успішно. Як і в попередні рази, найбільшим попитом на ринку користується пиловник хвойний. Такий попит стимулює лісогосподарські підприємства ретельно проводити раціональну заготівлю деревини, з тим, щоб максимально поставити на ринок необхідну сировину. 

3 березня 2016 року на Товарній Біржі «Київська агропромислова біржа» відбулись спеціалізовані аукціонні торги лісопродукцією заготівлі другого кварталу. Нашими підприємствами було виставлено понад 44,3 тис. м3 деревини для великих деревообробних підприємств, продано - 39,6 тис.куб.м лісопродукції ( або 89% виставленого обсягу). Торги відбулись у звичній спокійній обстановці. Залишилось непроданими 4,7 куб.м деревини в основному це баланси хвойні 2,6 тис. куб.м і дров’яна деревина для технологічних потреб твердолистяна.
Уся деревина, не реалізована на загальних аукціонних торгах та на спеціалізованих торгах буде виставлена на додаткові аукціонні загальні торги, які Прикарпатська універсальна товарна біржа проведе в режимі он-лайн. Інформація про дату додаткових торгів та проведення навчань для учасників буде розміщена на сайті Прикарпатської універсальної товарної біржі. Запрошуємо бажаючих придбати сировину для власної переробки прийняти участь у додаткових торгах.

aukcion 1

aukcion 2

Відділ лісових ресурсів,
Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg