Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 10 травня 2018 10:33

Держслужбовці та шкільна молодь долучились до посадки молодого лісу у Гриньківському лісництві

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», вже відбувається 13-й рік поспіль і триває по всій Україні. Її мета – привернути увагу до благородної справи посадки лісу. У цій акції беруть участь як вихованці шкіл, щоб з раннього віку відчути щоденну працю лісівника, її роль та значення для природи, так і громадські організації, активісти та представники влади різних рівнів. Приємно й те, що кількість бажаючих примножувати ліси з кожним роком лише збільшується. Також лісівники прагнуть надати широкого громадського резонансу проблемі збереження лісових насаджень, підвищення довіри громадян до діяльності лісогосподарської галузі.

   Перед початком Акції всіх учасників ознайомили із процесом вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою в тепличному комплексі Перегінського лісництва.

Нові лісові культури висаджували на території Гриньківського лісництва урочище «Шумляче» голова Рожнятівської районної ради В. Я. Рибчак, працівники апарату, окремих відділів районної державної адміністрації та виконавчого апарату районної ради О. Ю.Герман, О.М. Данилюк, В.М.Мацевко, Н.В.Мельник, В.В.Сологуб, С.С.Слобода, Г.М. Хащівська, а також Голова районної громадської організації учасників АТО Б.Б. Мельник, школярі 8-х класів Ясеньської ЗОШ I-III ст., працівники ДП «Осмолодский лісгосп».

Перед посадкою всім учасникам заходу видали інвентар та провели інструктаж з ОП і ТБ.

На ділянці, яку заліснили спільно із місцевою владою, посадили ялину європейську, ялицю білу, бук лісовий і клен-явір. Для посадки використали стандартні сіянці віком 2-3 роки, вирощені у власному розсаднику, а також у тепличному комплексі Перегінського лісництва.

Загалом висаджено біля 11 тис. саджанців на площі 2,7 га.

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg