Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 10 травня 2018 10:21

Приклад для молоді від юних учнів Рогатинщини

Кипить робота і у лісництвах підприємства. Зокрема, у Букачівському лісництві, в урочищі Козари, квартал 18 виділ 6.1 спільно з учнями Козарівської ЗОШ висаджено 1500 штук модрини європейської на площі 0,5га. А у Рогатинському лісництві, урочище Голодівка, квартал 16 вид. 31.1 на площі 0,6 га. посаджено 2000 штук модрини та дуба червоного разом з учнями Підгородянської ЗОШ.

Учні Заланівської школи у кварталі 30 виділ 26.1 Воронівського лісництва, урочище Яглуш, на площі 3,50 га допомогли посадити 3000 шт. дуба та клену.

Школярі своїм прикладом демонструють, як треба ставитися до природи, любити її та оберігати. Такої старанності ми давно не бачили, говорить лісничий Рогатинського лісництва Балюк І.М. Усі хлопці і дівчата дуже відповідально поставилися до цієї клопіткої роботи, подбали, щоб їхні сіянці були правильно посаджені та гарно прижилися.

Коли людина власними руками спробує посадити дерево і відчує цю нелегку справу, то в майбутньому вона ніколи не захоче його знищити. Тому акція допоможе виховати в молоде покоління шанобливе ставлення до природи.

Діти дуже дивувалися, що з цих невеличких саджанців колись виростуть високі та могутні дерева. А так і буде. Час пролетить швидко. Посаджені дерева запам’ятаються школярам на все життя, та чи упізнають вони його, коли виростуть дорослими?

Можливо, і не впізнають, кажуть лісівники, але ліс своїх творців завжди упізнає і стріне мов найкращих друзів, порадує прохолодою та затишком, обдарує грибами, ягодами, цілющим дивоквіттям.

Більше у матеріалі Рогатинського ТБ

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg