Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Субота, 19 серпня 2017 07:09

Вирубок не буде?

 Сайт "Бліц-інфо"

 

Щоб боротися з самовільними рубками у прикарпатських лісах почали встановлювати камери спостереження.

Про це йшлося сьогодні, 18 серпня на прес-конференції начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслана Осташука, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Такі камери вже встановлені у Гринявському та Вигодському лісгоспах. Незабаром їх також планують встановити і в інших лісових господарствах.

Всього камер є десять. Відео з них можна переглянути у лісгоспах, де здійснюється відео зйомка. У лісгоспі також незабаром планують придбати квадрокоптер, за допомогою якого спостерігатимуть не тільки за вирубкою, а й лісовими пожежами.

«У Вигодському лісгоспі також працюють шість камер спостереження, що контролюють перевезення деревини у лісових масивах на площі близько 60 тис. га», - зауважив очільник лісового господарства.

Окрім цього, обласне управління лісового і мисливського господарства за півроку роботи перевиконало запланований річний обсяг відтворення лісу.

За словами посадовця, було висаджено понад чотири мільйони саджанців ялиці, бука, ялини, дуба, клена.

Він додав, що зараз зберігається тенденція зменшення обсягів заготівлі деревини. Так, за перше півріччя заготовили на 100 тис. куб. м. менше ніж минулого року – з 3,4 до 2,4 тис. га.

«Побачивши вагони, які проходять транзитом через Прикарпаття не можна казати, що це наш ліс. Так само, як не можна говорити про незаконне зрізане дерево, побачивши пень в лісі», - зазначає Осташук.

Керівник запевнив, що деревина, яка неодноразово була помічена в Івано-Франківську насправді з Білорусі. Адже з 1 листопада 2015 року з Прикарпаття не експортовано жодного метру кубічного деревини породи «смерека».

 пк8

18.08.2017

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg