Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Субота, 19 серпня 2017 06:18

На Прикарпатті за півроку висадили більше чотирьох мільйонів саджанців дерев

Видання "Галицький кореспондент"  

 

Про це йшлося сьогодні, 18 серпня, на зустрічі з начальником обласного управління лісового та мисливського господарства Русланом Осташуком.

“Є багато питань, які варто обговорити, бо зараз прийнято вважати лісівників винними в усіх бідах. Тому головне завдання – знайти порозуміння лісового господарства з представниками ЗМІ. Так, проблем є чимало, але ми працюємо не покладаючи рук”, – розповів новопризначений керівник.

Руслан Осташук зазначив, що не можна просто так взяти, сфотографувати вагони з лісом і стверджувати, що вони є карпатські, наголошуючи на необхідності подавати перевірену інформацію.

Очільник вирішив похвалилися і вже виконаною роботою. Так, за його словами, підприємства управління висадили більше 2 тис. га лісу,  більше 4 млн саджанців ялиці, бука, ялини, дуба, клена тощо. Також управління ухвалило рішення зупинити виписку суцільних рубок, крім рубок головного користування. Складено 265 протоколів про лісопорушення.

На території лісгоспів встановлено вже близько десяти камер спостереження, які транслюють зйомку онлайн.

Камери встановлені у Гринявському та Вигодському лісових господарствах.  Незабаром, як зазначив керівник, планують також придбати квадрокоптер, що дозволить краще відслідковувати ситуацію на території господарств.

Під час розмови йшлося, зокрема, про походження вагонів з деревиною, які неодноразово були помічені на залізничному вокзалі.

Руслан Осташук зазначив, що вагони з деревиною, які регулярно виявляють на вокзалі в Івано-Франківську, приїжджають з Білорусі та їдуть до Румунії.

Він також розповів про те, що з 1 листопада 2015 року Прикарпаття не експортувало жодного метру кубічного деревини породи “смерека”. Підтвердити це керівник може і документами, зокрема – довідкою з митниці.

 

18.08.2017

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg