Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

У структуру державного підприємства «Осмолодське лісове господарство» входять 13 лісництв, деревообробна майстерня, нижній склад, форельне господарство, автоколона, 20 об’єктів природо-заповідного фонду. Контора державного підприємства знаходиться в смт. Перегінське. Більше у відео ТРО "Незалежність".

 

Працівників лісових господарств, які воювали на Сході України нагородили нагрудними знаками. Відзначили, під час дійства, також роботу волонтерів. Їм вручили цінні подарунки. Більше дивіться у сюжеті кореспондентів ТБ «Галичина».

 

21 червня у залі засідань Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства нагородили лісівників-атовців.

Нагрудним знаком «Почесна відзнака Командувача військ оперативного командування «Захід» з нагоди Дня Збройних Сил України відзначили майстра лісу Пасічнянського лісництва ДП «Надвірнянське лісове господарство» Володимира Михайлюка та лісоруба Рахинського лісництва ДП «Болехівське лісове господарство» Івана Білянського.

Останнього призвали на військову службу у 2014 році до Національної гвардії України. Тримав оборону у Дебальцеве, пізніше воював поблизу Луганська та Донецька, з жовтня 2014 року переведений у Слов’янськ для охорони штабу «Національної гвардії». З 2016 року по сьогодні працює лісорубом у Рахинському лісництві ДП «Болехівське лісове господарство».

«Зараз для мене головне – це берегти народне багатство лісу. Я тим живу, батько був лісником, мене по його смерті покликали майстром лісу, у нас ціла династія. На схід я пішов в 2014 році – добровільно пішов, перше за все за державу, друге за наших хлопців, які воюють там. Нагороди для мене не на першому місці, головне, щоб в державі була злагода. Медалі – це медалі», – розповідає Іван Білянський «Галці».

Володимир Михайлюк у період мобілізації пішов добровольцем та з 2014 по 2015 рр. брав участь в АТО у Донецькій та Луганській областях. Визволяв Дебальцеве, де потрапив в оточення.

«Люди думають – мене це не дістане, мені все одно. Не потрібно чекати, коли війна прийде сюди, а там на сході вже не лишиться нічого», – говорить Володимир.

Загалом в АТО брало участь 37 працівників державних підприємств Івано-Франківського управління. На щастя, ніхто не загинув, усі повернулися додому.

Вручав нагороди Андрій Рисюк, старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід».

«Також сьогодні ми хочемо відзначити волонтерів, які допомагають нам в скрутні часи. Вони діють за покликом серця, я дію за наказом. Один в полі не воїн. Коли ти там – ти розумієш наскільки важлива підтримка», – говорить він.

Інтернет-видання «Галка»

 

 

 

21 червня у залі засідань Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства нагородили лісівників-атовців. Нагрудним знаком «Почесна відзнака Командувача військ оперативного командування «Захід» з нагоди Дня Збройних Сил України відзначили майстра лісу Пасічнянського лісництва ДП «Надвірнянське лісове господарство» Володимира Михайлюка та лісоруба Рахинського лісництва ДП «Болехівське лісове господарство» Івана Білянського.

Загалом в АТО брало участь 37 працівників державних підприємств Івано-Франківського управління. На щастя, ніхто не загинув, усі повернулися додому.

Вручав нагороди Андрій Рисюк, старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» .

Більше у відео ТБ Канал 402

 

 

 

На Прикарпатті лісівники ведуть боротьбу з жуками - короїдами - шкідниками ялинових дерев. Впродовж весни-літа жуки здатні двічі розмножуватися. Особливо, коли надворі сприятлива суха погода. Про методи боротьби з короїдом дізнавалися журналісти ТБ "Галичина".

 

П'ятниця, 11 травня 2018 10:39

Райдужний бізнес

Газета "Експрес" 10-17 травня 2018 року

1

 

Нещодавно у Сопівській загальноосвітній школі пройшов тиждень охорони довкілля, до якого було приурочено загальношкільний захід, участь у якому взяли старшокласники та лісівники. 

Впродовж тижня у школі відбувалися різноманітні конкурси та вікторини, а закінченням стала прес-конференція екологів та лісівників.

 

Щоночі ведмідь залазив на пасіку, трощив вулики, поїдав ласощі і навіть бджіл. Уранці лісничі знаходили тільки порожні рамки. А згодом з’ясували – ведмідь був не один. Історія від Наталі Фармус.

 

 

21 квітня в Івано-Франківську на площі перед Краєзнавчим музеєм відбулося «Свято лісу». Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства приурочило його до Дня довкілля та завершення щорічної акції Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках».

 

На Прикарпатті діти відновлювали ліс. Традиційну акцію "Майбутнє лісу в твоїх руках" влаштували у Вигодському лісгоспі. На висадку дерев біля села Вишків запросили вихованців місцевої школи.

 

Учні Довпотівської школи долучилися до традиційної щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Під пильним наглядом лісівників діти поповнили лісовий фонд Войнилівського лісництва саджанцями дуба звичайного. Допомагали садити дерева представники влади, підприємці і, звичайно ж, наша знімальна група.

 

 

Четвер, 10 травня 2018 11:23

РОСТИ ЯЛИНКО, РОСТИ ЗЕЛЕНА...

На Надвірнянщині завершилася весняна посадка лісу. Цього року, кажуть лісівники, вдалося виконати все заплановане. В рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» до доброї справи долучилось багато охочих, серед них і діти.

 

Біля села Вишків, що на Долинщині, лісничі влаштували традиційну акцію "Майбутнє лісу в твоїх руках".

 

Таку акцію влаштували працівники "Івано-Франківського лісового селекційно-насінневого центру", що у Тлумацькому районі.

Нові лісові культури висаджували голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, працівники апарату, окремих відділів районної державної адміністрації та виконавчого апарату районної ради.

«У Тисменицькому районі ми вже створили 25 га нових насаджень, зокрема у Тисменицькому лісництві 2,5 га. На ділянці, яку заліснили спільно із місцевою владою, вирішили посадити чисті ряди модрини європейської, адже це технічно цінна швидкоростуча порода. На вказаній ділянці посадка не є плановою, але рубка тут закінчена, площа очищена, тому слід садити лісові культури, щоб не залишати на літо на задерев`яніння», - додав Петро Іванович.

Під час весняної лісокультурної кампанії працівники державного підприємства Івано-Франківський лісгосп створять новий ліс на площі 46 га.

 

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», вже відбувається 13-й рік поспіль і триває по всій Україні. Її мета – привернути увагу до благородної справи посадки лісу. У цій акції беруть участь як вихованці шкіл, щоб з раннього віку відчути щоденну працю лісівника, її роль та значення для природи, так і громадські організації, активісти та представники влади різних рівнів. Приємно й те, що кількість бажаючих примножувати ліси з кожним роком лише збільшується. Також лісівники прагнуть надати широкого громадського резонансу проблемі збереження лісових насаджень, підвищення довіри громадян до діяльності лісогосподарської галузі.

   Перед початком Акції всіх учасників ознайомили із процесом вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою в тепличному комплексі Перегінського лісництва.

Нові лісові культури висаджували на території Гриньківського лісництва урочище «Шумляче» голова Рожнятівської районної ради В. Я. Рибчак, працівники апарату, окремих відділів районної державної адміністрації та виконавчого апарату районної ради О. Ю.Герман, О.М. Данилюк, В.М.Мацевко, Н.В.Мельник, В.В.Сологуб, С.С.Слобода, Г.М. Хащівська, а також Голова районної громадської організації учасників АТО Б.Б. Мельник, школярі 8-х класів Ясеньської ЗОШ I-III ст., працівники ДП «Осмолодский лісгосп».

Перед посадкою всім учасникам заходу видали інвентар та провели інструктаж з ОП і ТБ.

На ділянці, яку заліснили спільно із місцевою владою, посадили ялину європейську, ялицю білу, бук лісовий і клен-явір. Для посадки використали стандартні сіянці віком 2-3 роки, вирощені у власному розсаднику, а також у тепличному комплексі Перегінського лісництва.

Загалом висаджено біля 11 тис. саджанців на площі 2,7 га.

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg