Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Субота, 06 квітня 2019 15:40

Лісівники Солотвинського лісгоспу разом з учнями шкільних лісництв активно висаджують лісові культури

Навесні в Україні в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», що приурочена Міжнародному дню лісів (21 березня), лісівники за участі громадськості висаджують молоді ліси. Щороку до заліснення долучається все більше людей. Це і працівники бізнес-корпорацій, місцеві громади, студенти, школярі та всі, хто вболіває за чисте довкілля. Під час спільного висаджування лісу учасники акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» знайомляться з процесом створення та вирощування лісів, а також роботою лісівників.

На Богородчанщині школярі учнівських лісництв одні з перших долучаються до посадки лісу. Нещодавно діти Солотвинського учнівського лісництва разом із керівником Оксаною Неспяк взяли активну участь у створенні майбутнього лісу. Спільно з працівниками ДП «Солотвинське лісове господарство» школярі заліснили ділянку площею 0,5 гектара, висадивши 1200 сіянців лісових культур.

Також активно висаджують лісові культури на Богородчанщині школярі Росільнянського, Дзвиняцького та Манявського учнівських лісництв.

На сьогодні солотвинські лісівники саджанцями та сіянцями ялиці білої, дуба звичайного, ялини європейської, бука, модрини, сосни заліснили 15 гектарів.

Всього у 2019 році Солотвинський лісгосп планує створити насадження на площі 41 гектар, провести природнє поновлення на площі 104 гектари.

За матеріалами прес-служби Солотвинського лісгоспу

pos1

 

f

pos2

pos3

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg