Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 26 березня 2019 14:28

Учні Сопівського шкільного лісництва святковим концертом долучилися до відзначення Міжнародного дня лісу

21 березня, у Міжнародний день лісів, гуртківці-лісівники Сопівського ліцею організували святковий вечір на тему: «Ліс – наше багатство, наша краса». До свята долучилися й працівники Коломийського лісгоспу.

Через поезію та пісню юні лісівники та учні молодших класів ліцею розповідали про значення лісів у природі та житті людини. Через сценічні образи діти інформували глядачів про важливість чистого довкілля.

На завершення директор школи п. Угринчук зауважила, що у стінах ліцею заходи юних гуртківців стали традицією. Діти долучаються до роботи лісівників Коломийського лісгоспу, є активними учасниками лісівничо-екологічних заходів, а також переможцями обласних змагань. Директор відмітила, що Олег Соколов, провідний інженер з охорони і захисту лісу Коломийського лісгоспу, постійно проводить зі школярами лекції з лісівництва, охорони та захисту лісу, проводить цікаві інформаційні та практичні навчання. До прикладу, юні лісівники Сопівського шкільного лісництва нещодавно виготовили шпаківні, які розвісили в урочищі «Княждвір», «Діброва» та в саду ліцею. До Міжнародного дня лісу школярі малювали малюнки на тему охорони та відтворення лісу.

Олег Соколов у виступі подякував керівництву ліцею за теплі слова, за розуміння, підтримку. Особливо відзначив роботу вчителя п. П’ятковської, яка з радістю долучається разом з дітьми до лісівничих заходів.

Лісівник відзначив важливість участі школярів у щорічній лісокультурній кампанії, подякував дітям за активність у пропагуванні заходів збереження та відновлення лісів Коломийщини, а також, висловив сподівання, що робота в шкільному лісництві при виборі майбутньої професії стане для дітей визначальною.

За матеріалами прес-служби Коломийського лісгоспу

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg