Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 25 березня 2019 13:24

У Солотвинському лісгоспі провели ресертифікаційний аудит

Нещодавно у ДП «Солотвинське лісове господарство» аудиторська компанія ТОВ «Легалліс» провела ресертифікаційний аудит із сертифікації системи лісоуправління за схемою FSC. Метою проведення ресертифікаційного аудиту є підтвердження відповідності діяльності підприємства вимогам принципів і критеріїв Лісової Опікунської Ради (ЛОР).

З цієї нагоди аудитори Олександр Поліщук та аудитор Олександр Топчий зустівся з трудовим колективом підприємства. Фахівці пояснили, що сертифікація лісів оцінює відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам на засадах сталого розвитку та висловили надію на хорошу співпрацю з підприємством у майбутньому.

На зустріч запросили й голову Богородчанської РДА Франка Єжака та першого заступника Івана Загірняка.

Голова Богородчанської РДА зазначив, що ДП «Солотвинське лісове господарство» є одним із бюджетоутворюючих підприємством району. За 2018 рік лісогосподарське підприємство сплатило податків у бюджет району понад 12 млн гривень. Крім того, Франко Єжак наголосив на важливості доведення лісгоспом інформації про законність рубок у лісах.

За матеріалами прес-служби Солотвинського лісгоспу

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg