Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 22 березня 2019 07:44

Держслужбовці Тисменицької районної ради висадили молодий ліс

У Міжнародний день лісу, 21 березня, вже вчетверте до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» долучаються керівництво та держслужбовці Тисменицької районної ради та адміністрації.

Цього року посадку провели у межах одного гектара у Дністровському лісництві ДП «Івано-Франківського лісгоспу». Площу засадили трьома тисячами саджанців дуба звичайного та ялини європейської.

Традиційно головний лісничий Івано-Франківського лісгоспу Петро Адамчук провів короткий інструктаж: показав, як працювати мечем Колесова та як правильно садити сіянці молодих дерев. Учасники акції взялися до справи з ентузіазмом та задоволенням.

«Це приємно – садити ліс. І хотілося б, щоб більше людей залучалося до такої благородної справи. Як ти сам посадив дерево, то рука не підніметься його зламати. Наші працівники щороку чекають на посадку лісу і з радістю відгукуються на запрошення лісівників»,  зазначив голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик вже вп’яте висаджує ліс, каже, що людство у побуті і на виробництві постійно користується меблями, папером, дровами, які виробляють з деревини, відповідно потрібно постійно поповнювати лісовий ресурс. «Ліс – це відпочинок, і ми повинні віддячити природі за її позитивні емоції хоча б у такий спосіб»,  зауважив Михайло Королик.

Директор Івано-Франківського лісгоспу Михайло Бойчук розповідає, що працівники Тисменицької районної адміністрації дуже фахово садять ліс: «У минулому році ми з адміністрацією висаджували 1 300 саджанців модрини у Тисменицькому лісництві. На сьогодні ці лісові культури дали приріс 30-50 см».

Нагадаємо, у Брошнівському лісгоспі розпочали весняну посадку лісу.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківського лісгоспу

DSC 0010

DSC 0215

DSC 9307

DSC 9344

DSC 9385

DSC 9436

 

DSC 9462

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg