Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 12 березня 2019 14:41

Карпатський трамвайчик, боротьба з браконьєрами, підгодівля та розведення диких тварин: Прикарпаття відвідав телеканал «Трофей»

Прикарпаття вже вдруге відвідує знімальна група популярного телеканалу «Трофей». Минулого року телевізійники перебували у ДП «Вигодський лісгосп», де спіймали браконьєрів. Цього разу знімальна група каналу «Трофей» знову навідалася у Вигодський лісгосп, а також побувала у лісфонді ДП «Надвірнянський лісгосп».

У Надвірнянському лісництві, в урочищі «Страгора», гості оглянули вольєрно-рекреаційний комплекс, де у напіввільних умовах утримуються олені благородні та дикі кабани.

Про будівництво вольєру, підгодівлю диких звірів, а також боротьбу з браконьєрами автору передачі Ростиславу Юнаку розповідали головний лісничий Надвірнянського лісгоспу Ігор Осташук, Богдан Гриняджук, єгер Надвірнянського лісництва та Микола Лісничук, районний мисливознавець Надвірнянського лісгоспу.

Більше дивіться у відео.

 

Нагадаємо, протягом декількох років у лісових масивах державних підприємств Івано-Франківського управління для спостереження за життям лісових мешканців та їх захисту від браконьєрів встановлено фотопастки.

За матеріалами прес-служби Надвірнянського лісгоспу

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg