Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 16 жовтня 2018 11:28

У Солотвинському лісництві відкрили нову адмінбудівлю

12 жовтня на території Вигодського лісового господарства урочисто відкрили нову будівлю Солотвинського лісництва. Спорудження та благоустрій тривали 5 років.

Вітання для колективу Солотвинського лісництва з нагоди відкриття адмінбудівлі висловили директор ДП «Вигодський лісгосп» Олександр Матусевич та головний інженер лісгоспу Ігор Заяць.

Олександр Матусевич  подякував усім, хто був задіяний в будівництві лісництва.

«Переконаний, що відтепер колектив лісництва з ще більшим ентузіазмом та віддачею працюватиме над виконанням поставлених виробничих завдань. Тут працюють гідні люди, справжня команда професіоналів. Оновлена контора лісництва стала справжньою окрасою Вигодського лісового господарства», - додав він.

Міні-екскурсію адмінбудівлею провів лісничий Солотвинського лісництва Михайло Шведів. Тут просторі кабінети, актовий зал, службові приміщення, санвузол з душовою, а також  дві господарські будівлі, склад для зберігання протипожежного інвентарю. Для комфортної роботи створені всі необхідні умови: встановлена комп'ютерна техніка, а для підвищення професійних навичок, правової культури в сфері пожежної безпеки та охорони праці в майбутньому будуть створені тематичні куточки з наочною інформацією.

Прес-служба Вигодського ЛГ та Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg