Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 15 жовтня 2018 13:19

На Прикарпатті триває осіння посадка лісу

На території державних лісогосподарських підприємств тривають активні роботи з висадки молодого лісу.

Так, в Отинійському лісництві ДП «Коломийський лісгосп» на площі 0,9 га висаджують дуба звичайного та ялицю. Загалом під час осінньої посадки молодий ліс в Отинійському лісництві висадять на площі 5,7 га. З лісових культур переважатиме дуб звичайний із додаванням супутніх порід.

Як правило, на території лісгоспів, що займають рівнинну територію, лісівники висаджують дуб, клен, модрину. Натомість, у горах лісокультурні умови більш різноманітні і головними породами дерев, які там відтворюються є ялина, ялиця та бук.

Зокрема, у Вигодському лісгоспі цієї осені роботи з посадки лісу заплановані на площі 51 га.

«На весь рік прийнято завдання з природнього та штучного лісовідновлення на площі 381 га, – розповідає інженер з лісовідновлення відділу лісового господарства Володимир Віктор. – Основні роботи з посіву та посадки лісу на площі 65 га лісівники провели навесні поточного року». За словами фахівця, хороші показники посадки лісу демонструють Свічівське лісництво – 8,3 га, Бескидське лісництво – 8,0 га та Людвиківське лісництво – 7,7 га.

Вигодські лісівники висаджують здебільшого ялину європейську, бук лісовий, ялицю білу, клен-явір та модрину європейську, спеціально вирощені у Шевченківському базовому розсаднику для лісокультурної кампанії 2018 року.

Варто зазначити, що прикарпатські лісівники для отримання якісного результату приживлення лісових культур збільшують площу штучного лісовідновлення та комбінують посадку лісових культур як навесні, так і восени.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg